Kontakta UNGA

Du når oss alla på unga@musikisyd.se

Foto: Lovisa Fey, Musik i Syd

Frilansartist & vill ingå i vårt utbud?

Vi tar emot intresseanmälningar via ett webbformulär från 15 maj tll 15 oktober.

Annika Johansson

Annika Johansson

Verksamhetschef

0708-20 58 83
annika.johansson@musikisyd.se

Anna-Carin Fogelqvist

Anna-Carin Fogelqvist

Utvecklingsansvarig

0705–92 52 01
anna-carin.fogelqvist@musikisyd.se

Alice Samoilova

Alice Samoilova

Producent Kristianstad

0703-31 12 06
alice.samoilova@musikisyd.se

Maria Larsson

Maria Larsson

Producent Kristianstad

0707-20 58 11
maria.larsson@musikisyd.se

Petter Wickman

Petter Wickman

Producent Kristianstad

0702-20 58 46
petter.wickman@musikisyd.se

Gustaf Säfström

Gustaf Säfström

Producent Växjö/Imagine

0708-20 58 11
gustaf.safstrom@musikisyd.se

Björn Kleinhenz

Björn Kleinhenz

Producent Växjö

 0709-28 58 30
bjorn.kleinhenz@musikisyd.se

Maria Bojlund

Maria Bojlund

Projektledare UNGA Folk

0706-56 98 71
maria.bojlund@musikisyd.se

Marika Yamoun

Marika Yamoun

Kommunikatör & projektkoordinator

0708-20 58 99
marika.yamoun@musikisyd.se

Ida Fredriksson

Ida Fredriksson

Kommunikationssamordnare

0708-20 58 45
ida.fredriksson@musikisyd.se

Anna Karlsson

Anna Karlsson

Produktionsassistent

044-20 58 81
anna.karlsson@musikisyd.se

Prenumerera på nyhetsbrev

Kolla in UNGA på YouTube

Följ oss på Instagram

Följ oss på Facebook

Hej! Några justeringar återstår, men det går nu bra att beställa via vår nya webbkatalog. Hör gärna av dig till unga@musikisyd.se om problem uppstår. Avvisa